biggmarka@cyberpark.com.tr
+90 312 265 00 40

BİGG MARKA Girişimcileri Yeni Döneme Yine Çok İddialı Başladı!

Teknoloji tabanlı iş fikirlerinin girişimci ihtiyaçlarına göre kurgulanmış hizmetleri ve Bilkent CYBERPARK farkı ile başarılı iş planlarına dönüştürülmesini planlayan program BİGG MARKA yeni dönemde de başarı hikayeleri yaratmak için hazır.BİGG MARKA yeni dönem çağrısının başlamasıyla beraber, tanıtım amacıyla düzenlenen Bilgi Günü’nün ardından Temel Girişimcilik ve İş Modeli Kanvası Eğitimi ile döneme başladı.

BİGG MARKA 1. Aşama faaliyetleri kapsamında gerçekleşecek olan eğitim ve mentorluklara katılmaya hak kazanan girişimci adayları iş planlarını oluşturmak üzere ilk adımlarını attılar. Bilkent Üniversitesi’nden Dr. Örsan Örge tarafından verilen Temel Girişimcilik ve İş Modeli Kanvası Eğitimi 26 Ocak 2020 tarihinde Bilkent CYBERPARK’ta gerçekleşti. Girişimciliğin temeli, iş modeli kavramı, temel bileşenleri ve iş planı bileşenleri konularını ele alan eğitim katılımcıların yoğun ilgisi ile tamamlandı.

BİGG MARKA programını temel eğitimler, teknik ve idari eğitimler, birebir iş geliştirme mentorlukları ve sektör lideri firmalardan sağlanacak olan dikey mentorluklar ile devam edecek. Aynı zamanda ürün geliştirme alanında da destek sağlanacak olup, teknik ve ön prototipleme mentorlukları da gerçekleştirilecektir. Bundan sonraki süreçte tüm girişimcilerimize başarılar diliyor, güzel ve verimli bir dönem geçirilmesini diliyoruz.